Hakkımızda

1962 yılında Sami ve Hami Önen kardeşler tarafından Ankara’da kurulan kasap dükkanı, günümüzde Güzel Kasap adı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışına sahip Güzel Kasap, yüksek kalite et ve et ürünlerini en hijyenik koşullarda müşterilerine ulaştırmaktadır. Uzun yıllar evvel sahip olunan modern kasap dükkanı için müşteriler tarafından alınan olumlu ve güzel görüşler, Güzel Kasap markasına da esin ve ilham kaynağı olmuştur. 

Et ve et mamüllerini kaliteli hizmet anlayışı ile beraber modern şartlarda müşterilerine sunan Güzel Kasap, Tunalı Hilmi Caddesi Büklüm Sokak’ta açılan ilk şubesi ve Bestakar Sokak’ta açılan iki şubesi ile 50 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir. Çağdaş hizmet noktalarını tek çatı altında Ankara Yaşamkent bölgesine taşıyan Güzel Kasap, et ve et mamülleri konusundaki uzmanlığını yöresel kahvaltılık ürünleri ile çeşitlendirmiştir. 

Eskişehir yolu 25. km. Şehit Ali Köyü mevkii’nde bulunan üretim çiftliğimiz, küçükbaş ve büyükbaş hayvan besiciliği konusunda  1970 yılında kurulmuş olup, adak ve kurban kesimi için hijyenik şartlarda ve dini vecibelere uygun bir ortamda hizmet vermeye devam etmektedir.  

Et ve et ürünleri konusundaki uzmanlığını pişirme evi ile taçlandıran Güzel Kasap, lezzet durağını evlerinize kadar taşımaya başlamıştır. 3 nesildir müşterilerine en kaliteli et ve et ürünlerini sunan Güzel Kasap, pişirme evi konsepti ile alışveriş keyfini aynı çatı altına taşımış ve Ankara’lıların  lezzet durağı olmuştur. Lezzetiyle meşhur yöresel ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Güzel Kasap, ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile daima en üst lezzet seviyesini  hedef almıştır.