Lezzet Serüveni

1962'den Bugüne 

Erzurum, Kars, Ardahan ve Diyarbakır yaylarında, özenle seçilen, süt dişini atmış besi danalarımız ve İç Anadolu Bölgesinden seçilmiş kıvırcık merinos cinsi koçlarımız; kuru yem, arpa ve yonca ile 4-5 ay özel olarak beslenmektedir. Bu süre içinde veteriner hekimimiz tarafından sağlık kontrolünden geçirilip, Tarım İl Md’lüğü tarafından verilen kulak numarası ve kimlik belgeleri bulıunmaktadır. Huzurlu bir ortamda, hiyyenik şartlarda ve dini vecibelere uygun olarak kurbanınızı keser, en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ederiz.

YAYLALARDAN ÖZENLE SEÇIYORUZ

Dogu Anadolu'nun yesil yaylalarından özenle seçtigimiz, süt disini atmıs besi danalarımız ve Iç Anadolu'nun köylerinden topladıgımız kıvırcık merinos cinsi koçlarımızı 4-5 ay boyunca kendi çiftligimizde kuru yem, arpa ve yonca ile besiye alıyoruz.

Güzel Kasap'ta sundugumuz et ve et ürünleri hizmetimizle Ankaralılar’ın damak tadını zenginlestirmenin yanı sıra adak ve kurban satısıyla da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Lezzet Serüveni

“ 3 nesildir Ankara'da hizmet veren Güzel Kasap, 1962'den beri kaliteli et ve et ürünlerini müsterileriyle bulusturmaya devam ediyor. ”

1947 - Nisan

event-thumb

Sakarya Cad. Kızılay Çankaya - Ankara

event-thumb

Sakarya Cad. Kızılay Çankaya - Ankara

event-thumb

Yaşamkent - Çayyolu - Ankara